Artistja Luljeta Shala prezanton super këngën “100 Zemra” - Bota Sot
Artistja Luljeta Shala prezanton super këngën “100 Zemra”

Mediale Vip

Artistja Luljeta Shala prezanton super këngën “100 Zemra”

Nga: Maksim Gjokaj Më: 22 maj 2020 Në ora: 20:23
Luljeta Shala

Ajo është artiste mjaft e kërkuar sidomos e muzikës live e këngët e saj të shumta numërojnë miliona klikime.

Po flasin për këngëtaren Luljeta Shala e cila sapo vjen me një super projekt ritmik muzikor që mban titullin "100 Zemra", me muzikë e orkestrim Studio Xheni, tekst nga Sami Aliu e klipi realizuar bukur nga VizioniMedia, në violinë luan Mentor Sulejmani.

Kënga sapo është publikuar në Youtube e i është kushtuar dashurisë dhe ia vlen ta dëgjoni.BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat