Dua Lipa e bën të dashurin edhe frizer - Bota Sot
Dua Lipa e bën të dashurin edhe frizer

Mediale Vip

Dua Lipa e bën të dashurin edhe frizer

Më: 25 maj 2020 Në ora: 19:02
Dua Lipa

Dua Lipa para disa dite kishte ndryshuar ngjyrën e flokëve duke u kthyer në një flokëkuqe, e si duket pas këtyre ndryshimeve qëndron i dashuri i saj Anwar Hadid.

Image

Këngëtarja para pak orëve ka ndarë një fotografi në profilin e saj në Instagram ku shfaqet në dhomë bashkë me modelin i cili shihet duke u kujdesur që flokët e shqiptares mos të humbin ngjyrën dhe shkëlqimin.

Dua dhe Anwar janë në lidhje dashurie tash e një vit, dhe deri më tani gjithçka ka shkuar në mënyrë perfektë për dyshen. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat