Më në fund, një foto e Victoria Beckham duke qeshur me shpirt!

Mediale Vip

Më në fund, një foto e Victoria Beckham duke qeshur me shpirt!

Më: 26 maj 2020 Në ora: 22:54
Victoria Beckham, Cruz

Victoria Beckham është një prej VIP-ave që rrallë  qeshin në foto. E shumta prej saj, paparacët kanë ndonjë buzëqeshje të lehtë, edhe atë si të ngrirë.

Por këtë rradhë, ishte dicka tjetër: Victoria ka qeshur më shpirt në foton e postuar nga i biri, Cruz, i cili e thekson edhe vetë këtë fakt.

“Me sa duket, edhe mami im qeshka”, ka shkruar ai në Instagram në krah të fotos ku shihen të dy duke marrë pozë, teksa e ëma përgatitet për selfie.

Ajo duket e nxirë dhe i shoqi, David nuk ka lënë pa e ngacmuar për bardhësinë e dhëmbëve. “ Sa të bardhë i ka mami Victoria dhëmbët”, ka shkruar ai, duke iu referuar një skene nga Friends por per kete koment prej saj sic mund të kuptohet, nuk ka marrë as like, e as përgjigje!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat