Sonte publikohet klipi i ri i Rinës dhe Sin Boy - Bota Sot
Sonte publikohet klipi i ri i Rinës dhe Sin Boy

Mediale Vip

Sonte publikohet klipi i ri i Rinës dhe Sin Boy

Më: 28 maj 2020 Në ora: 09:43
Rina Balaj

Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy, sonte do ta publikojnë këngën e tyre të re.

Çifti i estradës, Rina Balaj dhe Sin Boy, sonte do ta lansojnë në Youtube, klipin e tyre më të ri.

“Sari” do të jetë klipi i radhës nga albumi MM që do të lansohet sonte në ora 21:00.

Kjo u bë e ditur nga të dy nëpërmjet disa postimeve në Instagram. “Sari” vjen pas suksesit të “GG” që u përfol si pjesë e dytë e “GiGi”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat