Luana Vjollca befason fansat me paraqitjen e fundit, mezi njihet - Bota Sot
Luana Vjollca befason fansat me paraqitjen e fundit, mezi njihet

Mediale Vip

Luana Vjollca befason fansat me paraqitjen e fundit, mezi njihet

Më: 30 qershor 2020 Në ora: 20:37
Luana Vjollca

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, duket joshëse në pothuajse çdo paraqitje.

Image

Mirëpo me postimin e fundit ka habitur paksa ndjekësit pasi duket ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim.

Këngëtarja është shfaqur natyrale pasi duket se e ka marrë me seriozitet punën e palestrës. Luana njihet për format seksi trupore dhe duket se ka vendosur që t’i bëjë akoma më të formësuara.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat