"Punonjëset' e seksit në Amsterdam fillojnë punën

Mediale Vip

"Punonjëset' e seksit në Amsterdam fillojnë punën

Nga: H.O. Më: 3 korrik 2020 Në ora: 15:50
Ilustrim

Qyteti i famshëm i Amsterdamit ka filluar përsëri biznesin pas izolimit, pasi punonjësit e seksit krenohen se tashmë janë plotësisht të rezervuar.

Rrethi i dritës së kuqe të Amsterdamit është rihapur pas mbylljes së koronavirusit dhe biznesi tashmë po lulëzon.

Bordelet e famshme të qytetit nuk janë plotësisht në rrgull, megjithëse punonjësit e seksit dhe klientët duhet të ndjekin rregulloret e rrepta./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat