Sabriu Fezullahu uron SHBA-të: Populli amerikan janë frymëzim për ne - Bota Sot
Sabriu Fezullahu uron SHBA-të: Populli amerikan janë frymëzim për ne

Mediale Vip

Sabriu Fezullahu uron SHBA-të: Populli amerikan janë frymëzim për ne

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 14:03
Sabri Fejyullahu

4 korriku i këtij viti ka shënuar 244 vjetorin e pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Kjo ditë konsiderohet e veçantë edhe për populli shqiptarë si mik të përhershme të Amerikës, prandaj edhe liderët politik dhe emra të njohur në vend kanë bërë urimin e tyre për 4 korrikun.

Edhe këngëtari i njohur, Sabri Fejzullahu në rrjete sociale ka bërë një urim duke thënë se SHBA-të dhe populli amerikan janë frymëzim për ne shqiptarët.

“Populli Amerikan dhe SHBA janë frymzime per ne Shqiptaret.Nga zemra Urime 4 Korrikun. Zoti e bekofte Ameriken. Zoti e bekoftë Popullin Amerikan”, ka shkruar Sabriu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat