Capital T sjell projektin “Money” në duet me reperin britanik, Jay 1

Mediale Vip

Capital T sjell projektin “Money” në duet me reperin britanik, Jay 1

Më: 4 korrik 2020 Në ora: 18:11
Capital T, Jay 1

Capital T publikoi këngën e dytë të albumit “Skulpturë”.

Capital T këto ditë ka filluar publikimin e këngëve të albumi të tij të ri me titull “Skulpturë”.

Projekti i parë i “Skulpturës” ishte “Tu festu”, këngë kjo që erdhi vetëm në versionin audio, ndërsa tani solli tjetër këngë.

Bëhet fjalë për “Money”, të cilën e solli në bashkëpunim me reperin dhe kantautorin britanik, Jay 1 (Jason Andrè Juami).

Edhe kësaj kënge, Capital T nuk ia ka realizuar videoklipin.

Më poshtë mund ta dëgjoni “Money”, këngë e cila sapo është publikuar në YouTube dhe platformat e tjera digjitale.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat