Morena tregon ngjyrën që mori në pushime, provokon duke ngritur bluzën lart - Bota Sot
Morena tregon ngjyrën që mori në pushime, provokon duke ngritur bluzën lart

Mediale Vip

Morena tregon ngjyrën që mori në pushime, provokon duke ngritur bluzën lart

Më: 5 korrik 2020 Në ora: 14:54
Morena Taraku

Morena fotografoi trupin nga afër, duke treguar ngjyrën që ka marrë.

Morena Taraku komentohet shumë edhe për linjat trupore, për të cilat kujdeset edhe në palestër.

Së fundi, ajo ka postuar një fotografi, ku ul pantallonat posht dhe ngrit bluzën sipër, për të treguar fizikun e përsosur.

Këngëtarja ka treguar ngjyrën prej çokollate që e ka marrë në pushime dhe dukej në formën më të mirë.

Pas “F**k your location”, Morena pritet të kthehet me këngë të re, ajo ka paralajmëruar një duet me Stresin.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat