Projekti i radhës nga Genci vjen më ndryshe

Mediale Vip

Projekti i radhës nga Genci vjen më ndryshe

Nga: B.F Më: 6 korrik 2020 Në ora: 17:32
Genc Prelvukaj

Ditë më parë, këngëtari  i mirënjohur shqiptar, Genc Prelvukaj njoftoi se pos jell një album .Pastaj dha lajmin se po  sjell  një këngë sikur se “Eskorta”por në version mashkullor .Ndërkaq sot njoftoi se ky project po vjen në bashkëpunim me Granit Ismajlin dhe kënga titullohet “Lek I madh”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat