Samanta dhe Skerdi me këngë të re - Bota Sot
Samanta dhe Skerdi me këngë të re

Mediale Vip

Samanta dhe Skerdi me këngë të re

Nga: E.B Më: 7 korrik 2020 Në ora: 10:21
Samanta dhe Skerdi

Samanta Karavella dhe Skerdi, dy këngëtarë të dashur për publikun shqiptarë kanë njoftuar se do të lansojnë bashkëpunimin e tyre.

Këtë gjë e kanë bërë të ditur këngëtarët nga rrjetet sociale. Kënga do të publikohet sot në ora 18:00, shkruan “Bota Sot”.

“N.K.N” mban titullin projekti i dyshes.

“N.KN, ora 18:00”, ka shkruar Samanta duke treguar se ka punuar me producentin Bing Bang, teksa nuk ka harruar të etiketojë edhe ata që janë kujdesur për pamjen e saj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat