Fustani me të cilin u shfaq së fundi në publik Kate Middleton, kishte një mesazh! - Bota Sot
Fustani me të cilin u shfaq së fundi në publik Kate Middleton, kishte një mesazh!

Mediale Vip

Fustani me të cilin u shfaq së fundi në publik Kate Middleton, kishte një mesazh!

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 18:48
Kate Middleton

Kate Middleton dukej shumë elegante, edhe pse serioze me fustanin blu me jakë të bardhë gjatë vizitës në spitalin Queen Elizabeth Hospital ku shoqëroi të shoqin, princin William. Por ai fustan kishte dhe një mesazh: ishte një homazh për stafin e shërbimit mjekesor të Britanisë, NHS.

Veshja e saj ishte një lloj fustani-këmishë, nga ato që po preferohen shumë së fundi. Kate dukej rrëzëllitëse si gjithmonë, e hijeshinë kombinimit ia shtonin së tepërmi këpucët blu prej kamoshi.

Williami gjithashtu mbante një xhaketë bojëqielli me pantallona blu: duket që ishin kombinuar bashkë me të njëjtin qëllim!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat