Skerdi dhe Samanta publikojnë bashkëpunimin e tyre - Bota Sot
Skerdi dhe Samanta publikojnë bashkëpunimin e tyre

Mediale Vip

Skerdi dhe Samanta publikojnë bashkëpunimin e tyre

Më: 7 korrik 2020 Në ora: 18:53
Samanta Karavella

Është publikuar kënga më e re nga Skerdi dhe Samanta.

Dyshja e suksesshme e estradës, Skerdi dhe Samanta Karavella i kanë bashkuar idetë për projektin e tyre më të ri muzikor.

“NKN”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga Max Production. Në të Samanta shfaqet tejet atraktive e veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri, e seksi duket edhe në disa prej paraqitjeve të tjera.

Për muzikën e kësaj kënge është kujdesur vetë Skerdi i cili po ashtu e ka shkruar tekstin së bashku me Big Bang.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat