Pas disa muajsh larg tyre, Dua ribashkohet me familjen e Anwarit - Bota Sot
Pas disa muajsh larg tyre, Dua ribashkohet me familjen e Anwarit

Mediale Vip

Pas disa muajsh larg tyre, Dua ribashkohet me familjen e Anwarit

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 00:15
Dua Lipa dhe Anwar Hadid

Dua dhe Anwar kanë vizituar familjen e këtij të fundit.

Dua Lipa dhe Anwar Hadid për disa muaj me radhë kanë qëndruar të vetizoluar në shtëpi, ndërsa së fundi nisën pushimet.

Çifti udhëtuan në ishujt Karaibe, ndërsa nga atje kanë sjellë fotografi të shumta duke treguar se po e shijojnë në maksimum pushimin.

Së fundi, dyshja kanë udhëtuar për vizitë në familjen e Anwarit, me të cilët nuk ishin parë tash e sa muaj.

E ëma e Anwarit, Youlanda Hadid, dukej e lumtur që u ribashkua me djalin pas shumë kohësh dhe ndau disa fotografi në rrjete sociale.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat