Dhurata Dora me dekolte të hapur, nga Spanja “nxit” imagjinatën

Mediale Vip

Dhurata Dora me dekolte të hapur, nga Spanja “nxit” imagjinatën

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 09:04
Dhurata Dora

Është duke e shijuar suksesin e këngës “Ferrari” e cila ka vetëm pak ditë që është lansuar ndërsa ka arritur në mbi 6 milionë klikime në Youtube.

Dhurata Dora menjëherë pas publikimit të këngës ka udhëtuar drejt Spanjës, duke ndarë fotografi nga atje.

Një imazh të fundit që ka postuar në Instagram, këngëtarja seksi u shfaq në formë të mirë, joshëse dhe me shumë stil.

Në një këmishë me dekolte të hapur, Dhurata duke si përherë magjepsë dhe plotë shkëlqim.

Ndërkohë, që nuk dihet nëse Dhurata ndodhet në Spanjë për të punuar në një projekt të ri, apo për pushime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat