Gruaja e Gold AG e mbuluar në plazh - Bota Sot
Gruaja e Gold AG e mbuluar në plazh

Mediale Vip

Gruaja e Gold AG e mbuluar në plazh

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 12:00
Arian Agushi

Ka mjaftë kurreshtje rreth bashkëshortes së reperit Arian Agushi, i njohur më mirë me nofkën artistike “Gold Ag”.

Ariani, asnjëherë nuk ka folur shumë për jetën e tij private, ani pse ka pasur mjaftë spekulime e thashetheme.

Dhe, erdhi një moment si pa pritur e pa kujtuar kur reperi kumtoj lajmin e madh, madje se ishte në prag të marteses me Ermira Shkodra, vajzen që merret me mjeksi estetike.

Çifti ndodhen për pushime dhe Ermira nga plazhi ka nxjerrë një foto ku shfaqet me këmishë të bardhë e duket mjaftë bukur.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat