Adelina thotë se ndihet e bekuar, relaksohet në pishinë me partnerin e djalin

Mediale Vip

Adelina thotë se ndihet e bekuar, relaksohet në pishinë me partnerin e djalin

Më: 10 korrik 2020 Në ora: 17:07
Adelina Ismaili

Adelina po freskohet në pishinë në këtë ditë të nxehtë.

Adelina Ismaili këto ditë nuk ka preferuar të largohet nga Kosova, por po shijon pushimin në një hotel.

Artistja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave tregon se po e shijon në maksimum qëndrimin atje.

Në foton e fundit, Adelina pozoi me Valin dhe djalin Uliksin, ndërsa e gjithë familja dukeshin të lumtur.

“Faleminderit Zot për të gjitha. Dashurinë me të cilën m’ke bekuar, familjën time, miqtë e mirë pa fund dhe shëndetin. Të dua @val.krasniqi“, ka shkruar këngëtarja.
 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat