Pas lindjes, Jonida bën ndryshimin e rrallë në pamje!!! - Bota Sot
Pas lindjes, Jonida bën ndryshimin e rrallë në pamje!!!

Mediale Vip

Pas lindjes, Jonida bën ndryshimin e rrallë në pamje!!!

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 06:14
Jonida Vokshi

Deri më tani, nuk e kishim parë të eksperimentonte me ngjyrën e flokëve. Por pasi solli në jetë vajzën e saj, Emi, Jonida Vokshi duket ka menduar se ishte koha për një ndryshim.

Dhe ka guxuar, duke celur me fije ngjyrën e saj, së cilës I kishte qëndruar prej shumë kohësh besnike.

“Era e ndryshimit”, ka shkruar moderatorja duke përdorur titullin e këngës së famshme për të treguar se është ka marre guximin ta ndjeke kete ide edhe vete. 

Me foton e postuar në rrjette sociale ka marrë shumë komplimenta, dhe duhet ta themi se ndonëse do ta kishim të vështirë për ta imagjinuar, duket mjaft mirë dhe kështu!!!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat