Jason Derulo fiton shuma marramendëse nga TikTok-u - Bota Sot
Jason Derulo fiton shuma marramendëse nga TikTok-u

Mediale Vip

Jason Derulo fiton shuma marramendëse nga TikTok-u

Më: 11 korrik 2020 Në ora: 10:49
Jason Derulo

Jason Derulo raportohet se fiton shumë para nga postimi i videos në TikTok, megjithëse nuk po zbulon shumën aktuale.

Në një intervistë të re me Complex, muzikanti 30-vjeçar po promovonte këngën e tij të re “Cono”  dhe pastaj foli edhe për aplikacionin e njohur të mediave sociale, i cili mund të ndalohet në SH.B.A.

Jason shpjegoi se ai kënaqet me krijimtarinë që TikTok lejon: “Ndjehem sikur lulëzoj në TikTok sepse mund të më tregojë. TikTok ka të bëjë me krijimin dhe unë dua të ndërtoj gjëra nga asgjëja. “

Ai gjithashtu pranoi se po fiton shumë para edhe nga videot e tij, por nuk tha shumën e saktë. Thashethemet janë se Jason fiton rreth 75,000 dollarë për një video.

“Unë mendoj se është e lehtë të them atë që unë fitoi  prej tyre, por është shumë më tepër se kaq. Por, unë nuk do të them shumën.”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat