Pse Khloe Kardashian promovoi linjën e veshjeve të Scott Disick-ut, përkundër - Bota Sot
Pse Khloe Kardashian promovoi linjën e veshjeve të Scott Disick-ut, përkundër

Mediale Vip

Pse Khloe Kardashian promovoi linjën e veshjeve të Scott Disick-ut, përkundër

Nga: B.F Më: 11 korrik 2020 Në ora: 17:28
Khloe Kardashian

Khloe Kardashian i bëri një favor personal Scott Disick-ut, duke bërë një fotosesion për linjën e tij të veshjeve.  Burimet shpjegojnë pse Khloe tregon rregullisht dashurinë e saj për ish të dashurin e motrës e saj! 

Asgjë nuk e ka tronditur miqësinë midis Scott Disick dhe Khloe Kardashian.

Kjo edhe mund të jetë befasuese për disa, duke pasur parasysh dramën e Scott me motrën e Khloe, Kourtney Kardashian, që përfundimisht çoi në ndarjen e tyre të fundit në vitin 2015.

Ne kemi mësuar  pse ata kanë qenë në gjendje ta ndajnë dramën familjare, nga marrëdhëniet e tyre.  "Scott e do Khloen si motër, dhe u nderua që Khloe promovoi linjën e tij TALENTLESS," thotë një burim i afërt me Scott EXCLUSIVELY për HollywoodLife.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat