Aktorja dhe ish Miss Bota ka dalur pozitive në testin për Covid-19

Mediale Vip

Aktorja dhe ish Miss Bota ka dalur pozitive në testin për Covid-19

Nga: E.R Më: 13 korrik 2020 Në ora: 19:32
Aishwarya Bachchan

Aktorja dhe ish Miss Bota ka dalur pozitive në testin për Covid-19.

Aishwarya Bachchan, 46 vjeçare, është një nga fytyrat më të famshme të Bollywood-it si në Indi ashtu edhe jashtë saj, duke shfaqur në disa filma në Bollywood dhe Hollywood, shkruan BBC, transmeton ''Bota sot''.

Aktorja dhe vajza e sajë tetë vjeçare, janë të infektuar me virus.

Aishwarya dhe vajza e saj thuhet se janë asimptomatike.

Burri i saj ka treguar se do të izolohen në shtëpi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat