Eni Koçi tregon linjat trupore në fustan të hapur

Mediale Vip

Eni Koçi tregon linjat trupore në fustan të hapur

Më: 13 korrik 2020 Në ora: 21:06
Eni Koçi

Këngëtarja e njohur shqiptare Eni Koçi njihet për talentin e saj në muzikë.

Përpos për muzikën që sjellë, ajo shpesh bëhet pjesë e mediave rozë edhe për shkak të pamjes së saj, gjithnjë e bukur dhe në formën më të mirë.

Së fundmi ajo ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram, për të publikuar një fotografi, ku ka ekspozuar linjat e saj trupore në fustanin e hapur.

Kujtojmë që këngëtarja simpatike tash e një kohë është në lidhje me këngëtarin Genc Prelvukaj, me të cilin shfaqen shpesh së bashku edhe në publik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat