Fansat e Kylie Jenner kërkojnë nga ajo, që të kërkojë falje për pozat gjysmë e zhveshur në - Bota Sot
Fansat e Kylie Jenner kërkojnë nga ajo, që të kërkojë falje për pozat gjysmë e zhveshur në

Mediale Vip

Fansat e Kylie Jenner kërkojnë nga ajo, që të kërkojë falje për pozat gjysmë e zhveshur në

Nga: B.F Më: 15 korrik 2020 Në ora: 14:56
Kylie Jenner

Ylli i Keeping Up With The Kardashians Kylie Jenner, është përballur me reagime të ashpra, pasi ka pozuar një numër snapsesh gjysëm e zhveshur.

  Kylie, 22 vjeç, aktualisht po shijon një pushim të pasur në Amangiri në Canyon Point, Utah, së bashku me motrën Kendall, 24 vjeç, dhe një pjesë të vogël të miqve të ngushtë. 

Nën rrezet e diellit, dhe e veshur me bekini ngjyrë portokalli, Kylie bëri disa foto të nxehta ashtu sikurse ishte edhe moti atje, të cilat i ndau me ndjekësit e saj në instagram, të cilët nuk janë të pakët, dhe numri i tyre është plot 185 milion.

Të shumta dhe nga më të ndryshmet ishin reagimet për daljen e saj, pasi që shumë nga njerëzit atje janë të mbyllur për shkak të situatës së COVID-19.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat