Vajza 8 vjeçare e Beyonce hapave të prindërve, debuton në film

Mediale Vip

Vajza 8 vjeçare e Beyonce hapave të prindërve, debuton në film

Më: 30 korrik 2020 Në ora: 16:42
Beyonce, Blue Ivy Carter

Blue Ivy Carter së shpejti do të bëjë debutimin e saj në film!

Vajza tetë vjeçare e Beyonce dhe Jay-Z do të shfaqet në filmin Black Is King , me regji të Beyonce.

Blue Ivy ishte gjithë buzëqeshje ndërsa kishte vendosu buzëkuq dhe perlat ndërsa shfaqej në trailerin e fundit për filmin, i cili do të jetë premierë në Disney + të premten, 31 korrik.

Filmi i ri është i bazuar në muzikën e The Lion King: The Gift , që debuton dy javë pas përvjetorit një vjeçar të botimit teatral të Disney’s The Lion King.

Filmi rimagjinon mësimet nga reklamat e vitit 2019 për mbretërit dhe mbretëreshat e reja në kërkim të kurorave të tyre.

Të ftuar specialë në film përfshijnë modele Aweng Ade-Chuol dhe Adut Akech , supermodelën Naomi Campbell , Tina Knowles-Laëson , Lupita Nyong’o , Kelly Rowland , Pharrell Williams dhe Jay-Z.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat