U digjet vetura rrugës për Tropojë, Ermal Mamaqi publikon videon e momentit ku ishin edhe Hetem Ramadani e Inva Mula - Bota Sot
U digjet vetura rrugës për Tropojë, Ermal Mamaqi publikon videon e momentit ku ishin edhe Hetem Ramadani e Inva Mula

Mediale Vip

U digjet vetura rrugës për Tropojë, Ermal Mamaqi publikon videon e momentit ku ishin edhe Hetem Ramadani e Inva Mula

Më: 31 korrik 2020 Në ora: 12:45

Mjeku i njohur popullor, Hetem Ramadani dhe gruaja e tij, sopranoja Inva Mula së bashku me komedianin Ermal Mamaqi raportohet se janë përfshirë në një aksident rrugës për Tropojë.

Lajmin e ka bërë të ditur vet Ermali, derisa ka ndarë me ndjekësit një video në momentin kur vetura e tyre mori flakë.

Mamaqi njofton se janë në gjendje të mirë shëndetësore dhe se me këtë rast uron festën e Kurban Bajramit.

Ky është postimi i plotë i Ermalit:

“Miq, për shkak të disa lajmeve që janë përhapur…

Ju njoftoj që jemi të gjithë mirë. Ishim kaq shumë njerëz me energji pozitive sa shpërtheu furgoni.

jemi rrugës për Tropojë. Gëzuar Bajramin”.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat