Oriola dhe Erosi shijojnë pushimet në Turqi, tregojnë pamjen nga dhoma e gjumit - Bota Sot
Oriola dhe Erosi shijojnë pushimet në Turqi, tregojnë pamjen nga dhoma e gjumit

Mediale Vip

Oriola dhe Erosi shijojnë pushimet në Turqi, tregojnë pamjen nga dhoma e gjumit

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 15:58
Oriola Marashi dhe Eros Grezda

Modelja e njohur shqiptare Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda po i shijojnë së bashku pushimet.

Dyshja janë në një lidhje dashurie e cila u tha se mori fund edhe pa u zyrtarizuar mirëpo si duket nuk qenka ashtu.

Ata duken shumë të dashuruar dhe bashkë po i shijojnë pushimet në Turqi.

Si Erosi ashtu edhe Oriola po ndajnë me ndjekësit imazhe të ndryshme e së fundmi na e kanë treguar pamjen e mahnitshme që i shoqëron në dhomë të gjumit.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat