“Ajo duket e turpshme, por është shejtan”- Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi dhe befason me deklaratën

Mediale Vip

“Ajo duket e turpshme, por është shejtan”- Vajza e ish-deputetes shqiptare poston fotot seksi dhe befason me deklaratën

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 08:20
Ada Deda

Ada Deda është një nga vajzat më seksi dhe më bukura të shoëbizz-it shqiptar.

Vajza e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda herë pas herë poston foto provokuese duke ndezur rrjetin.

Së fundi, ajo postoi disa imazhe seksi teksa qëndronte e ulur në një kolltuk, e veshur me pantallona të shkurtra dhe këmishë të zezë.

Ndërsa vëmendjen e mori përshkrimin në imazhet e saj.

“Ajo duket e turpshme, por është shejtan 😜”– shkroi me shaka Ada Deda duke iu referuar vetes së saj.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat