Sara e Ledrit nuk i ndalon pozat atraktive nga pushimet në Shqipëri

Mediale Vip

Sara e Ledrit nuk i ndalon pozat atraktive nga pushimet në Shqipëri

Më: 3 gusht 2020 Në ora: 15:16
Sara dhe Ledri

Sara Hoxha po i shijon në maksimum pushimet.

Ledri Vula së fundmi e bëri zyrtare lidhjen me Sara Hoxhën e dyshja lidhjen e kishin nisur shumë kohë më parë.

Para pak ditësh madje e konfirmuan lajmin se po bëhen prindër për herë të parë dhe se gjinia e foshnjës është vajzë.

Tani dyshja po i shijojnë pushimet në bregdetin shqiptar, atje ku Ledri së fundmi dhuroi performancë magjike duke u hedhur në pishihnë.

E Sara po e shijon plazhin dhe po publikon foto të ndryshme në Instagram.

Në dy fotot e fundit duket tejet atraktive.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat