Kafe turke e me llokum, Nora shfaqet joshëse në pranin e këtij personi - Bota Sot
Kafe turke e me llokum, Nora shfaqet joshëse në pranin e këtij personi

Mediale Vip

Kafe turke e me llokum, Nora shfaqet joshëse në pranin e këtij personi

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 19:59
Nora Istrefi

Nora Istrefi po vazhdon të jetë një këngëtare tejet e përfolur në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E Nora ka vazhduar të jetë shumë aktive si në muzikë ashtu edhe në rrjetet sociale.

Ajo se ka dal në kafe me shoqen e saj. Kafe turke me llokum, pamja joshëse e Norës merr gjithë vëmendjen. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat