Arbenita vjen tërheqëse me pozat nga shtrati dhe me të brendshme që theksojnë linjat e saj - Bota Sot
Arbenita vjen tërheqëse me pozat nga shtrati dhe me të brendshme që theksojnë linjat e saj

Mediale Vip

Arbenita vjen tërheqëse me pozat nga shtrati dhe me të brendshme që theksojnë linjat e saj

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 21:01
Arbenita Ismajli

Modelja shqiptare që bën karrierë ndërkombëtare, Arbenita Ismajli, është mjaft e pëlqyer për dukjen e saj.

Bukuroshja numëron mbi 550 mijë ndjekës në Instagram, ku publikon imazhe të ndryshme, shumë prej të cilave ngacmojnë imagjinatën.

Këto ditë i ka sjellë disa fotografi, në të cilat ka pozuar në krevat duke theksuar figurën e pëlqyer trupore.

Në njërën nga pozat e realizuar në profil, modelja i ka treguar linjat e admiruara trupore. Ndërkaq, nuk ka munguar edhe vënia në pah e pjesës së pasme të fizikut të saj.

Pos dukjes së mrekullueshme, Arbenita ka qenë mjaft e përfolur në faqet rozë edhe për shkak të lidhjes së saj me reperin e njohur, Fero.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat