Jennifer Lopez vjen 'përvëluese' në fotosesionin e ri

Mediale Vip

Jennifer Lopez vjen 'përvëluese' në fotosesionin e ri

Më: 17 shtator 2020 Në ora: 18:38
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez prej vitesh konsiderohet si një prej këngëtareve më të mira në botë, dhe përkundër viteve ajo mbetet ende e tillë.

Sot si 51 vjeçare, Lopez është një nga femrat më seksi në botë ndonëse edhe është nënë e dy fëmijëve.

Se mbetet ikonë e bukurisë, Jennifer e ka dëshmuar edhe në fotosesionin e fundit të cilin e ndau edhe me adhuruesit në Instagram.

E veshur vetëm në të brendshme dhe këmishë të bardhë, të kombinuar me çizme me taka të larta, këngëtarja dhe aktorja  dukej në joshëse se asnjëherë më parë.

Ndryshe, kujtojmë që Jennifer së fundi po xhiron filmin e saj të ri ku luan përkrah Malumas, i cili lansohet më 14 shkurt 2021.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat