Rita Ora mahnit me performancën live

Mediale Vip

Rita Ora mahnit me performancën live

Më: 20 shtator 2020 Në ora: 14:23
Rita Ora

Rita mori pjesë në një event të organizuar nga “Shein”.

Rita Ora së fundi mori pjesë në sfilatën që e organizoi brendi “Shein”, ku u paraqit koleksioni i ri

Artistja ishte e ftuar për të performuar dhe mahniti të gjithë me interpretimin e hitit të saj “Anywhere”.

 

Ajo ishte veshur e tëra në të zeza, teksa gjysmën e flokëve i kishte kapur lart dhe kishte aplikuar një grim më të rëndë në fytyrë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat