Përmasat e vërteta të trupit të Kim Kardashian, pa Photoshop!

Mediale Vip

Përmasat e vërteta të trupit të Kim Kardashian, pa Photoshop!

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 23:27
Kim Kardashian

Për shkak të editimeve të fotove shpesh është kaq e vështirë të kuptosh se cilat janë përmasat e vërteta trupore të një personazhi publik. Dhe në rastin konkret të Kim Kardashin!

Dhe për t’i paraprirë komenteve se nëse një artikull i tillë ka rëndësi apo jo, theksi është për të mos i dhënë rëndësi parametrave apo peshës.

Kim peshon vetëm 54 kg dhe është rreth 1.60 m e gjatë. Dhe për shumë nga ato vajza apo gra që fiksohen pas masave, 39-vjeçarja tregoi dje për herë të parë se ajo është masa ‘Medium’.  

Këtë gjë nëna e katër fëmijëve e tregoi ndërsa demonstronte koleksionin e saj të ri të kompleteve të tutave, që do të jenë me ulje nesër, për 40-vjetorin e saj.  

Në 2008-n ajo tha në emisionin ‘Today’ se ishte masa 27 tek xhinest, ndërsa theksoi se secili e merr peshën në vende të ndryshme.

Image
Insta

Me kalimin e viteve pesha e saj është luhatur, por ajo gjithmonë ka qëndruar në të njëjtën formë falë stërvitjeve në mëngjes në 6:00 dhe një diete plot me proteina.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat