Shyhretja dhe Engji bashkojnë forcat për një tjetër duet

Mediale Vip

Shyhretja dhe Engji bashkojnë forcat për një tjetër duet

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 20:41
Shyhretja dhe Engji

Shyhretja dhe Engji sërish po vijnë me një duet.

Shyhrete Behluli ani pse nuk ka qenë aktive këtë vit me performanca në dasma e ahengje të tjera, nuk e ka ndalur punën për këngët e reja.

Këngëtarja, ka pak ditë që publikoi duetin “Jam shqiptar” me artistin turk, Sinan Akcil, këngë që mori shumë komente pozitive.

Menjëherë, artistja i është kthyer studios muzikore, ku po punon për këngët e reja, e një prej tyre do ta sjell në duet me Engjin.

Kështu ka lënë të kuptohet Engji, e cila publikoi një fotografi, ku po e dëgjonte Shyhreten duke kënduar. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat