Demi Lovato flet pas ndarjes nga i fejuari: Kam mësuar ta dua vetën më shumë

Mediale Vip

Demi Lovato flet pas ndarjes nga i fejuari: Kam mësuar ta dua vetën më shumë

Më: 14 nëntor 2020 Në ora: 12:50
Max Ehrich, Demi Lovato

Demi Lovato ka folur për marrëdhënien e saj me Max Ehrich dhe se cfarë e ka mësuar kjo periudhë.

Në fillim të këtij viti, Demi dhe Max kishin zbuluar se ishin në lidhje dhe u fejuan brenda një periudhe katër mujore. Vetëm tre muaj më vonë, fejesa dhe marrëdhënia e tyre kishin mbaruar.

Ndarja e tyre pati përplasje pas kësaj, pasi Max e akuzoi Demin se po e përdorte atë.

Tani, Demi po hapet për ato që mësoi nga romanca me Max dhe duke parë përpara të ardhmen e saj.

“Ky vit ka qenë një ulje-ngritje kaq e madhe,” tha ajo në Today With Hoda & Jenna këtë javë. “Unë dua të them, sinqerisht, për mua, fillimi i vitit filloi, unë isha në këtë trajektore për të pasur një karrierë në ngritje dhe po planifikoja rikthimin tim.”

Demi shtoi, “Unë mendoj se gjëja më e rëndësishme që kam mësuar është se sa jam mirë me veten time dhe e dua veten. Vetëm këtë vit fillova të eksploroja gjërat që më sjellin gëzim jetës sime në pak mënyra. “

Pas ndarjes, Demi publikoj gjithashtu një baladë që reflekton ndarjen e saj me Max.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat