Kim Kardashian njofton se kur do të fillojë shfaqja e re e familjes së saj

Mediale Vip

Kim Kardashian njofton se kur do të fillojë shfaqja e re e familjes së saj

Më: 10 prill 2021 Në ora: 15:09
Kim Kardashian

Kim siguron se shfaqja e re fillon pasi të mbarojë “Keeping Up With The Kardashians”.

Kim Kardashian West ka zbuluar se shfaqja e re e familjes së saj të famshme do të shfaqet premierë në Hulu pasi sezoni i fundit i “Keeping Up with The Kardashians” përfundon më vonë këtë vit, shkruan CNN.

Klani Kardashian-Jenner njoftoi planet për të rritur perandorinë e saj me një marrëveshje shumë-vjeçare me platformën streaming në dhjetor.

Të enjten, Kardashian West ndau një njoftim mbi shfaqjen e tyre të re në Twitter ndërsa siguroi një fans të dëshpëruar se ajo dhe familja e saj do të ktheheshin së shpejti në ekran.

“Ne nuk do të zhdukemi gjatë !! Shfaqja jonë e re në @hulu do të vijë pas sezonit të fundit”, u përgjigj ylli i reality-shout, 40-vjeçe.

“Keeping Up with the Kardashians” do të përfundojë në E! këtë vit pas një transmetimi 14-vjeçar me 20 sezone.

Televizioni u dha shikuesve vende në rreshtin e parë për jetën e vëllezërve dhe motrave Kardashian-Kourtnez, Kim, Khloe dhe Rob, nëna e tyre Kris Jenner, dhe motrat nga babai, Kendall dhe Kylie Jenner.

Në shtator, familja njoftoi fundin e serialit, me një deklaratë të përbashkët për fansat e tyre.

Megjithëse projekti i ri është ende i mbuluar me mister, Kris Jenner tha për WSJ muajin e kaluar se xhirimet do të fillonin për disa muaj

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat