Njihuni me vajzën Shkumbinit dhe Mimozës

Mediale Vip

Njihuni me vajzën Shkumbinit dhe Mimozës

Më: 15 prill 2021 Në ora: 18:52
Rozafa Kryeziu

Rozafa Kryeziu tanimë njihet thuajse nga të gjithë.

Ajo është vajza e dy këngëtarëve të njohur Shkumbini dhe Mimoza Mustafës, të pëlqyer prej shumë vitesh nga publiku.

Ani pse Rozafa nuk e ka zgjedhë rrugën e prindërve ajo falë postimeve atraktive në instagram është bërë mjaft e famshme.

Jo rrallë herë është përfolur edhe për linjat trupore, të cilat i vë në fokus në secilën foto.

Ashtu si në këtë që solli së fundmi, e veshur krejt ngushtë duke i theksuar akoma më shumë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat