Vdes aktorja e njohur

Mediale Vip

Vdes aktorja e njohur

Më: 9 maj 2021 Në ora: 06:16
Tawny Kitaen

Ndërron jetë aktorja e njohur Tawny Kitaen.

Aktorja e njohur amerikane, ka ndërruar jetë në moshën 59-vjeçare.

Ajo vdiq në shtëpinë e saj në Newport Beach, ndërsa ende nuk është bërë i ditur shkaku i vdekjes.

Vajzat e saj, Wynter dhe Raine kanë përcjellë lajmin e trishtë.

“Njoftojmë me trishtim vdekjen e nënës sonë. Në duam t’i falenderojmë të gjithë fansat dhe miqtë e saj për mbështetjen dhe dashurinë që i kanë dhënë. Ju i dhatë jetë çdo ditë. Na mungon dhe e duam shumë. E dimë që trashëgimia e saj do të jetojë përgjithmonë .”

Tawny ka luajtur në komedinë “Bachelor Party”, krah Tom Hanks, si dhe në filma të tjerë të famshëm si  “The Perils of Gewndoline”, “After Midnight” etj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat