​Jennifer Aniston flet haptas rreth jetës së saj: Jam në një vend paqësor

Mediale Vip

​Jennifer Aniston flet haptas rreth jetës së saj: Jam në një vend paqësor

Më: 23 qershor 2021 Në ora: 19:23
​Jennifer Aniston

Aktorja kohët e fundit është bërë fytyra e markës së kolagjenit Vital Proteins dhe ka sezonin e dytë të serisë së saj Apple TV +, The Morning Show, duke debutuar në shtator, por ende kërkon kohë nga çdo ditë e zënë për të parë perëndimin e diellit.

Jennifer Aniston ka thënë për revistën People se ajo mbështetet te meditimi.

"Është momenti im i preferuar. Do të doja të mund të ngrinim kohën në atë orë magjike, sepse ka shumë për të marrë të gjitha, vlerësimin e ditës dhe atë që po ndodh. Unë meditoj çdo ditë - dhe ulur në heshtje, duke shkruar. Kaq është e mjaftueshme. Dhe çdo lloj praktike joga është meditimi im. Unë thjesht kam besim në një pamje më të madhe, me mend. Dhe unë besoj në njerëzimin, edhe pse ka aq shumë për të na dekurajuar të besojmë në të - por unë e bëj," tha 52-vjeçarja.

Kur u pyet se si do ta përshkruante jetën e saj tani, Aniston përmend punën dhe miqtë e saj.

"Unë jam në një vend me të vërtetë të qetë. Unë kam një punë që e dua, kam njerëz në jetën time që janë gjithçka për mua dhe kam qen të bukur. Jam thjesht një qenie njerëzore shumë me fat dhe e bekuar", shprehet aktorja.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat