7 milionë klikime për “Mi Amor”

Mediale Vip

7 milionë klikime për “Mi Amor”

Më: 29 korrik 2021 Në ora: 14:11
Noizy dhe Dhurata Dora

Dyshja kanë publikuar këngën pak ditë më parë.

Noizy dhe Dhurata Dora kanë publikuar klipin e ri muzikor 2 ditë më parë.

Një këngë ritmike e përshtatur sipas stinës së verës e cila vjen si bashkëpunim mes 2 artistëve të cilët pëlqehen tej mase nga publiku shqiptar.

Dhurata dhe Noizy shihen të veshur me plot stil në klip teksa kënga u prit mirë nga publiku i gjerë.

Ndërsa kjo këngë është bashkëpunimi i parë i dyshes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat