Dua Lipa shijon ushqimin tradicional: Qebapa direkt nga Kosova

Mediale Vip

Dua Lipa shijon ushqimin tradicional: Qebapa direkt nga Kosova

Më: 30 korrik 2021 Në ora: 23:20
Dua Lipa

Dua Lipa po shijon qëndrimin në Shqipëri.

Këngëtarja nga Kosova ka disa ditë që ka ardhur të ndjejë ngrohtësinë e diellit në bregdetin shqiptar, bashkë me familjen dhe të dashurin e saj amerikan.

Derisa nuk kanë munguar fotot e publikuara nga Dua dhe babai i saj Dugagjini thuajse nga çdo moment që e kanë kaluar së bashku.

Image

Ndërkohë që sonte Dua është ajo e cila tregoi se në Shqipëri po kënaqet edhe me ushqime të Kosovës, si sonte teksa shkrepi foto duke treguar se po i shijojnë qebapat.

“Qebapa direkt nga Kosova”, ka shkruar Dua sipër imazhit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat