Luana poston fotot nga festa e ditëlindjes që mbajti para tri jave

Mediale Vip

Luana poston fotot nga festa e ditëlindjes që mbajti para tri jave

Më: 25 shtator 2021 Në ora: 20:06
Luana Vjollca

Luana Vjollca është treguar pak sa e vonuar.

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare që simpatizohet nga një masë e gjerë para tri jave ka festuar ditëlindjen e saj, ku pranoi urime të shumta.

Ndërsa sot ajo ka postuar përmbledhjen me fotografi nga festa e ditëlindjes.

“Meqe e festuam tere muajin ditelindjen jemi brenda me fotot ? #2Shtatori me miq zemre!”, shkroi ajo.

Derisa ende nuk dihet se ku do ta shohim sërish Luanën, pas ndërprerjes së emisionit “Shiko kush luan”.

Kujtojmë se së fundmi Luana ka bërë një investim në Kosovë, duke blerë një vilë luksoze.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat