Violetë Kajtazi, çfarë i ke bërë vetës?

Mediale Vip

Violetë Kajtazi, çfarë i ke bërë vetës?

Më: 7 nëntor 2021 Në ora: 08:09
Violetë Kajtazi

Zakonisht kjo pyetje shtrohet në dy kontekste, në atë negativ, por edhe në kontekstin pozitiv.

Dhe, ne këtë herë e kemi me të mirë, pasi vërtet do të donin ta dinim se çfarë ka bërë këngëtarja Violetë Kajtazi që ka ndryshuar kaq shumë.

Ajo, po duket dukshëm më bukur dhe më këndshëm sesa në rininë e saj, në kohën kur ishte edhe në kulmin e karrieres.

Ndryshimi i madh i Violetes në pamje dhe stil vërehet nga të gjithë dhe kjo nuk ka diskutim, për çka edhe nuk mungojnë komentet e shumta me pikëpyetje brenda.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat