Si u bë Teuta Selimi edhe një herë 20 vjeçe

Mediale Vip

Si u bë Teuta Selimi edhe një herë 20 vjeçe

Më: 23 dhjetor 2021 Në ora: 21:13
Teuta Selimi

Këngëtarja e njohur e skenës sonë, Teuta Selimi, është në të 40-tat e saj, por po shkëlqen më shumë se kurrë.

Madje, Teuta e shumë këngëve hite, tani po duket edhe më bukur sesa kur ishte në lule të rinisë.

Me disa kilogram më pak, ca ndërhyrje aty këtu dhe stilin më modern se kurrë, Teuta po e jeton edhe një here rininë.

Ndryshe, këngëtarja Teuta Selimi do të jetë mjaftë prezente në programet festive të këtij fundviti, ku ka zgjedhur të vij me këngë të reja dhe dukje fantastike.

Image
Teuta Selimi

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat