Nuk e ftoi në dasmë, e ëma e Britney Spears thotë se dëshiron që ajo të jetë vetëm e lumtur

Mediale Vip

Nuk e ftoi në dasmë, e ëma e Britney Spears thotë se dëshiron që ajo të jetë vetëm e lumtur

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 15:24
Britney Spears dhe e ëma

Lynne Spears pretendon se ajo thjesht dëshiron që vajza e saj, Britney, të jetë ‘e lumtur’ në mes të marrëdhënies së tyre të tensionuar.

Në videon e siguruar nga Page Six, një fotograf kapi Lynne duke lënë aeroportin e Los Angeles të enjten dhe e pyeti se si po ndihej pasi nuk u ftua në dasmën e vajzës.

“Unë thjesht dua që ajo të jetë e lumtur”, u përgjigj Lynne, ndërsa ajo ecte drejt parkingut.

Kjo nuk ishte hera e parë që Lynne u përpoq të afrohej me vajzën e saj pas mosmarrëveshjes së tyre për konservatorin.

Pas dasmës së këngëtares së “Toxic” më 9 qershor, Lynne komentoi postimin e Britney në Instagram ku shfaqej foto nga ceremonia luksoze që u zhvillua në oborrin e shtëpisë së saj.

“Ti dukesh e mrekullueshme dhe shumë e lumtur”, tha Lynne. “Dasma juaj është një dasmë e ëndrrave! Dhe ta kesh atë në shtëpinë tënde e bën kaq sentimentale dhe të veçantë”.

“Jam shumë lumtur për ty. Të dua”.

Britney ndërpreu lidhjet me shumicën prej anëtarëve të familjes pas përfundimit të konservatorit të saj pothuajse 14-vjeçar që kontrollonte çështjet personale dhe pasurinë e këngëtares.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat