Yll Limani në zi, humb njeriun e shtrenjtë dhe bën dedikimin prekës

Mediale Vip

Yll Limani në zi, humb njeriun e shtrenjtë dhe bën dedikimin prekës

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 20:21
Yll Limani

Yll Limani ka humbur një nga miqtë e tij më të mirë.

Këngëtari u shfaq zemërthyer në rrjetet sociale, ku edhe i ka bërë një dedikim prekës mikut të tij i cili vdiq sot.

Ylli dedikimin e ka shoqëruar me një foto të të ndjerit në profilin e tij të ‘Instagramit’.

Këngëtari është shprehur se nuk i besohet lajmi i hidhur, dhe u shpreh i bindur se do takohen sërish në jetën e përtejme dhe se nuk do ta harroj kurrë.

“S’po m’besohet. Rroni jonë, shkove shumë herët… Shpirti yt i mirë u prehtë në paqe, e ishalla s’ki ma dhimbje. E di që prapë kena mu pa, me kesh, me nejt, me bo hajgare, edhe unë me t’nguc për shijet e tua muzikore. Gjithë ki me u mbajt në mend si njeriu që ka bo dritë n’çdo dhomë që ka hy… Rronay, shoku jonë, you will forever be missed.”, ka shkruar Ylli.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by YLL LIMANI (@ylllimani)

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat