Luana Vjollca nis pushimet në Vlorë, duket seksi në pozat e fundit

Mediale Vip

Luana Vjollca nis pushimet në Vlorë, duket seksi në pozat e fundit

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 21:57
Luana Vjollca

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca pas angazhimeve të shumta profesionale së fundmi ka nisur pushimet.

Bukuroshja e ekraneve këto ditë ka vendosur t’i kaloj në bregdetin shqiptar, saktësisht në Vlorë.

Nga atje, Luana nuk i ka lënë anash postimet provokuese për të treguar linjat atraktive e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të bardhë.

Prezantuesja shihet teksa po shijon perëndimin e diellit në një anije luksoze, teksa magjepsë me fizikun joshëse.

“A ju ka munguar kjo Luanë”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e imazheve që solli për dy milionë ndjekësit e saj në Instagram.


Ndërkohë, tashmë Luana ka paralajmëruar edhe pjesën e pestë të rrëfimeve të saj “Thuaje”.

Bashkë me rrëfimin siç ka ndodhur edhe me pjesët e tjera do të vijë edhe një këngë që këtë herë ajo ka zbuluar se do të jetë një bashkëpunim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat