Pas ndarjes, Emily Ratajkowski zbaton rregullin e famshëm: Model i ri flokësh

Mediale Vip

Pas ndarjes, Emily Ratajkowski zbaton rregullin e famshëm: Model i ri flokësh

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 21:42
Emily Ratajkowski

Pas ndarjes shumica e vajzave vendosin të bëjnë një ndryshim në pamje dhe kështu ka vepruar edhe Emily Ratajkowski.

Modelja është shfaqur me një look të ri, me flokë të gjata  ‘extensions’, e veshur me një fustan të zi.

Një ndryshim ky që bie në sy pasi 31 vjeçarja i mban flokët e saj disa centimetra poshtë shpatullave.

Image
Emily Ratajkowski

Kujtojmë që Emily u nda nga bashkëshorti i saj duke e akuzuar për tradhti.

“Po, ai mashtroi. Ai është një mashtrues serial. Ai është një qen”, tha një burim dhe modelja duket se e konfirmoi duke pëlqyer disa statuse në Twitter që shkruanin për ndarjen, ku njëri thoshte: “Nuk mund ta besoj se ajo k*rvë e vogël mashtroi EmRata”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat