Deputeti lë gruan me tre fëmijë për ish yllin e pornos

Mediale Vip

Deputeti lë gruan me tre fëmijë për ish yllin e pornos

Më: 1 dhjetor 2022 Në ora: 16:05
Hagen Reinhold dhe Annina Ucatis

Deputeti gjerman i FDP -së, Hagen Reinhold, ka konfirmuar se është në një lidhje me ish- yllin porno, Annina Ucatis dhe, siç rrëfen ai për Bild, u takuan dhe u dashuruan me njëri-tjetrin brenda partisë. Ucatis iu bashkua partisë së FDP-së në vitin 2021 dhe ka studiuar ekonomi.

Të dy thuhet se janë takuar për herë të parë në vitin 2021, si pjesë e një programi të një fondacioni pranë FDP. 44-vjeçari ka përfaqësuar FDP-në në Bundestagun gjerman që nga viti 2017. Për gazetën Bild, Annina tha: “Është dashuri e madhe dhe ne po shkojmë në një të ardhme të lumtur së bashku”.

Deputeti i “Demokratëve të Lirë” u divorcua nga partnerja prej 16 vitesh, Karoline Preisler me të cilën ka tre fëmijë për të qenë krah Ucatis.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat