Ronela Hajati paralajmëron projektin e ri

Mediale Vip

Ronela Hajati paralajmëron projektin e ri

Më: 28 mars 2023 Në ora: 00:23
Ronela Hajati

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ronela Hajati po vjen me një projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në llogarinë e saj në rrjetin social, Instagram.

Ronela ka bërë të ditur se kënga e saj më e re titullohet  “TQR” dhe do të lansohet me datë 5 prill në ora 18:00.

Këngëtarja ka ndarë në Instagramin e saj pjesë të shkurtëra nga videoklipi i kësaj kënge.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat